ügyvédjelölt

Ügyvédjelölt állás

Ügyvédjelölt munkatársat keresünk hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Ügyvédi Irodánk polgári, társasági, nemzetközi kereskedelmi és gazdasági büntetőjoggal joggal foglalkozik. Ha szeretne tagja lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő sikeres ügyvéd csapatnak, jelentkezzen hozzánk!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • kötelmi jogi területen szerződések, okiratok szerkesztése, szerződések véleményezése;
  • beadványok, állásfoglalások előkészítése, e-szignóval kapcsolatos valamennyi ügyintézés (FMH, végrehajtás, cég- és változásbejegyzések);
  • ügyvédek munkájának támogatása;
  • önálló kapcsolattartás ügyfelekkel magyar, angol és német nyelven;
  • külföldi tanácsadókkal való kapcsolattartás;
  • jogszabálykövetés és -kutatás.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • egyetemi jogi diploma;
  • felsőfokú magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban;
  • magabiztos Word használat;
  • kiváló problémamegoldó képesség, jó logikai, strukturált gondolkodás;
  • business-komfort megjelenés;
  • terhelhetőség;
  • elhivatottság;
  • pozitív szemlélet.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • publikációk;
  • tudományos kutató munka;
  • nemzetközi ügyvédi irodában szerzett tapasztalat;
  • egyéb idegen nyelvek tárgyalási szintű ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszútávú karrierlehetőség, biztos háttér;
  • nagyfokú önállóság, változatos munkavégzési feladatok;
  • fejlődési lehetőség elsősorban polgári jogi, cégjogi és adójogi területen;
  • idegen nyelvű munkavégzés lehetősége;
  • kiemelkedő szakmai tudással rendelkező, fiatal munkatársak
  • versenyképes fizetés;
  • barátságos, modern és igényes munkakörnyezet.

Fényképes önéletrajzát az iroda@ugyvedipraxis.com e-mail címre várjuk.